Kurz KINEZIOLOGICKÉHO TEJPOVÁNÍ

Kurzy kineziotejpingu – Medical Taping Concept

Naučte se používat kineziotejping v rehabilitaci, regeneraci, při léčbě i ve sportu. Správně aplikovaný tejp pomáhá ve fyzioterapii, urychluje léčebné procesy, regeneraci a může být výbornou prevencí úrazů a svalového přetížení ve sportu. Vyberte si praktický dvoudenní kurz, který je pro vás nejvhodnější. Všechny kurzy jsou zaměřené na praktické zvládnutí aplikace tejpů. Během kurzu si osvojíte velké množství konkrétních aplikací, použijete mnoho metrů tejpu, ale hlavně pochopíte princip tejpování. Po kurzu budete schopni okamžitě používat tejping ve své práci. Kurzy vede Mgr. Richard Jisl, fyzioterapeut české reprezentace v běhu na lyžích a české biatlonové reprezentace.

 

 

KINEZIOLOGICKÉ TEJPOVÁNÍ II.  7.6. – 8.6. 2013

Zvládnutí komplikovanějších diagnóz pohybového aparátu; použití různých typů tejpingu včetně fasciálního, ligamentového a korekčního tejpingu a cross tejpingu.

Na kurzu získáte pocit jistoty při tejpování jak ve sportu, tak v rehabilitaci.

Praktické aplikace: Odstranění nestability v oblasti dolní a horní končetiny; Urychlení rehabilitace po výronech, traumatech a distorzích kotníku, Odstranění bolestí v oblasti dolní končetiny (včetně Achillovy šlachy, kotníků, kolene), horní končetiny (předloktí, ruka a prsty) a páteře; Omezení hyperextenze kolenního kloubu, tejpování páteře při bolestech zad a další použití

Cena dvoudenního kurzu je 4500Kč.

Termín: 7.6. – 8.6. 2013, Praha  Více informací ZDE.

 

KINEZIOLOGICKÝ LYMFATICKÝ TEJPING- Speciální kurz 

Zvládnutí lymfatického tejpingu v oblasti rehabilitace, regenerace a sportu

Praktické aplikace: zamezení tvorbě lymfedémů, zvýšení průtoku lymfy, odvádění toxinů z povrchových tkání, normalizace svalového napětí, urychlení regenerace po traumatech a operacích, včetně onkologických.

Termín: 17.5. – 18.5. 2013, Praha  Více informací ZDE.

Příspěvek byl publikován v rubrice Archiv. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.