ZDRAVÁ FIRMA

Nabízíme vám komplexní péči o vaše zaměstnance. Cílem při vzájemné spolupráci s vaší firmou je předejít vzniku zdravotních problémů souvisejících s výkonem povolání či pomoci vašim zaměstnancům od stávajících problémů.

ruce za zády Péče o vaše zaměstnance je nezbytnou součástí chodu firmy a také důležitým krokem ke společenské odpovědnosti vaší firmy. Nečekejte, až bude pozdě a dbejte na zdraví a spokojenost vašich zaměstnanců pravidelně. Vždyť zdravý a motivovaný zaměstnanec je vaší konkurenční výhodou.

S pomocí našich fyzioterapeutů vám pomůžeme minimalizovat negativní dopady pracovní činnosti na zdraví vašich zaměstnanců, snížit jejich nemocnost, předcházet bolestem zad a pohybového aparátu, zvýšit spokojenost zaměstnanců s jejich tělem a snížit jejich únavu.

FYZIO Aktiv pořádá pravidelná školení zaměstnanců různých firem v ergonomické problematice. V rámci firemních workshopů školíme pracovníky převážně se sedavým zaměstnáním, jak aktivně a bezbolestně sedět při práci a dbát na své zdraví.

Přečtěte si krátké reporty z vybraných firem, kde firemní fyzioterapeutický workshop již proběhl: SanofiEurop AssistanceMedia factory, PHD network, Magistrát hl. města Prahy,  Česká Společnost pro Jakost.

 

Centrum FYZIO Aktiv vám nabízí:

 

Další odkazy: