O NÁS

Jsme inovativní zdravotnické zařízení a specializujeme se na rehabilitaci a prevenci. Lidé se k nám chodí zbavit bolesti či rozvíjet své fyzické možnosti a naším cílem je trvalá pozitivní změna zdravotního stavu našich klientů.

FYZIO Aktiv jsme založili v roce 2009 společně s neurorehabilitačním centrem pro osoby se získaným poškozením mozku ERGO Aktiv. Zatímco ERGO Aktiv je úzce specializovanou organizací, FYZIO Aktiv je otevřen široké veřejnosti a zaměřuje se na komplexní a hlavně dlouhodobé řešení potíží pohybového aparátu. 

Od počátku pro nás bylo podstatné aktivní pojetí fyzioterapie, kdy je klient partnerem a aktivním prvkem celé rehabilitace. Za uplynulých deset let sledujeme, jak terapii vést tak, aby přinášela co nejlepší výsledky. Za jednu z nejnáročnějších fází rehabilitace považujeme automatizaci nabytých dovedností v rámci běžného života i po ukončení návštěv terapeuta a tím zabránění návratu obtíží. Původní myšlenku jsme tak rozšířili o podporu vytváření zdravých a trvalých návyků (Habit Training Concept), které dále pomohou pozitivnímu vývoji zdravotního stavu. 

V současné době u nás najdete individuální fyzioterapii a ergoterapii pro dospělé i děti, skupinové cvičení a tematické workshopy. Pracujeme s jednotlivci, skupinami i firmami. Máme různorodý tým terapeutů (Náš tým), kteří pochází z prostředí jak velkých nemocnic tak soukromých ambulancí a mají zkušenost s širokým spektrem diagnóz. Stal se z nás HUB AKTIVNÍ REHABILITACE. 

Přijďte nás navštívit do našeho centra na Náměstí Jiřího z Poděbrad.

Mgr. Jan König – zakladatel FYZIO Aktiv, ředitel ERGO Aktiv, pedagog

Mgr. Olga Marková – ředitelka FYZIO Aktiv, ergoterapeutka, viceprezidentka České asociace ergoterapeutů