FYZIO Aktiv

Jsme Hub aktivní rehabilitace

Jsme inovativní zdravotnické zařízení a specializujeme se na rehabilitaci a prevenci. Lidé se k nám chodí zbavit bolesti či rozvíjet své fyzické možnosti a naším cílem je trvalá pozitivní změna zdravotního stavu našich klientů.

Odborné terapeutické metody kombinujeme s přístupem Habit Training Concept, který podporuje budování zdravých návyků v životech našich klientů. Změna, které u nás klienti dosahují je tak trvalá a cílí na změnu stereotypů, které způsobují aktuální problém.

Poskytujeme širokou škálu služeb v oblasti moderní rehabilitační péče, přes poúrazovou a pooperační rehabilitaci, hledání alternativ k operaci a léčbu akutních a chronických obtíží. Specializujeme se na aktivní a zdravé nohy. Věnujeme se i neurologickým a ortopedickým onemocnění. V oblasti ergoterapie se zaměřujeme na péči o děti a optimalizaci jejich zdravého psychomotorického vývoje.

Kromě individuální péče pořádáme i workshopy pro veřejnost, skupinová cvičení a aktivity pro firmy. Působí u nás široký tým zkušených fyzioterapeutů a ergoterapeutů. Všechny naše aktivity a terapeuty spojuje základní myšlenka – dělat rehabilitaci smysluplně, aktivně a s dlouhodobým dopadem na naše klienty. 

Kde nás najdete?